Systemy parkingowe

 

Kompleksowe systemy kontroli dostępu dla parkingów.

Mamy bogate doświadczenie w instalacji i modernizacji systemów kontroli dostępu. Obsługujemy wiele wspólnot mieszkaniowych i firm na śląsku oraz w województwie małopolskim. Zajmujemy się systemami kontroli dostępu o różnym stopniu zaawansowania.

Zabezpieczenie przed wjazdem osób niepowołanych może odbywać się za pomocą różnego rodzaju bram, szlabanów, automatycznych słupków parkingowych, pętli indukcyjnych oraz kolczatek.

W zależności od potrzeb kontrola może pozwalać na identyfikację czasu wjazdu/wyjazdu danego użytkownika. System jest kompatybilny z komputerami klasy PC. Pozwala m.in. na sporządzanie rejestrów miesięcznych ruchu osób/pojazdów oraz na deaktywację mieszkańców, którzy nie wpłacili opłaty parkingowej. Otwieranie szlabanów może odbywać się za pomocą pilotów, przycisków, kart zbliżeniowych, naklejek. Ponadto z wykorzystaniem odpowiednich czytników możliwa jest kontrola bez wychodzenia z samochodu.

 

Ponadto wykonujemy również systemy do zliczania miejsc parkingowych, by mieć kontrolę nad stanem zajętości parkingu. Wyświetlacz umieszczony przy wjeździe informuje o ilości wolnych miejsc na parkingu, a w przypadku jego braku blokuje otwarcie szlabanu.

Identyfikacja może odbywać również z poprzez sieć wewnętrzną firmy lub przez internet, zapewniając tym samym swobodny dostęp do oprogramowania z dowolnego stanowiska komputerowego znajdującego się w sieci.

Jedną z możliwości jest sterowanie otwarciem wjazdu za pomocą dowolnego telefonu komórkowego. Jest to szczególnie przydatne w parkingach hotelowych gdzie następuje częsta zmiana użytkowników.

Gdy okres gwarancyjny się skończy zapewniamy możliwość długoterminowej współpracy poprzez serwis pogwarancyjny , co jest wskazane dla dużych klientów, takich jak osiedla mieszkaniowe, urzędy, fabryki czy hotele.